Aktualności

Najnowsze informacje z rynku nieruchomości

Osiedle Panorama

W zacisznej okolicy , w bezpośrednim sąsiedztwie parku , przy ul. Brzeźnickiej powstała w Bochni nowa inwestycja mieszkaniowo – handlowa. Osiedle „Panorama” w Bochni – bo o nim tu mowa – to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z harmonijnego połączenia położenia – malownicza, cicha okolica , jednakże w bliskim sąsiedztwie centrum miasta – z zapleczem handlowo-usługowym w postaci mini GALERII również pod nazwą PANORAMA.

Obecnie na parterze znajduje się sklep spożywczo – przemysłowy AVITA oraz cukiernia o smacznej nazwie „Ciacho”.
Na pierwszym piętrze znajduje się restauracja o nazwie „Murowianka”oraz lokal przystosowany pod prowadzenie apteki. Lokal spełnia wszelkie wymogi dotyczące prowadzenia tego typu działalności. Jest też częściowo wyposażony.

Przedszkole zlokalizowane na drugim piętrze Galerii – ułatwia rodzicom młodszych dzieci codzienne funkcjonowanie, zapewniając ich pociechom opiekę i edukację na najwyższym poziomie. Na tym samym poziomie galerii znajduje się gabinet stomatologiczny, w którym świadczone są usługi w ramach współpracy z NFZ. Ponadto na piętrze znajduje się 7 osobnych pomieszczeń, idealnie nadających się na gabinety lekarskie czy gabinet kosmetyczny. Oczywiście można prowadzić w nich też każdą inną działalność gospodarczą. Przed lokalami znajduje się duży hol, który pełni funkcję poczekalni dla potencjalnych klientów czy pacjentów. Lokale mają zróżnicowane metraże, co pozwala na dostosowanie ich do różnego typu działalności.

Przed galerią – co bardzo istotne – znajduje się parking do wyłącznej dyspozycji jej Klientów.
Zarówno na parterze, jak i na pierwszym piętrze pozostały wolne lokale, do wynajęcia których właściciel serdecznie zaprasza.

Okolica ta szczególnie przyjazna jest rodzinom i dzieciom. Dużo zieleni, piękny plac zabaw, staw , malownicze alejki spacerowe – wszystko to sprzyja przebywaniu i zabawom na świeżym powietrzu

W czerwcu 2015 roku został oddany do użytkowania pierwszy z sześciu bloków mieszkalnych . Sześciokondygnacyjny budynek wykonany jest w wysokim standardzie. Składa się z 48 komfortowych mieszkań ( w tym 6 apartamentów z ogródkami ) o powierzchniach 28 m2, 48 m2 , 51 m2 i 58 m2 , zlokalizowanych w 3 klatkach schodowych. Zróżnicowany metraż mieszkań, sprawia, że każdy potencjalny Klient może wybrać mieszkanie idealne dla niego. Singiel odnajdzie swoje miejsce w 27 metrowym mieszkaniu, zaś rodzina z dwójką dzieci komfortowo będzie się czuć w 60 metrowym 3-pokojowym mieszkaniu. Na ostatniej kondygnacji mieszczą się dwupoziomowe mieszkania, dające możliwość ciekawych aranżacji, wykraczających poza standardowe wyobrażenia o mieszkaniu w bloku.
Blok jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz młodych rodziców – w każdej klatce znajduje się nowoczesna winda, a przed klatkami i blokiem są podjazdy dla wózków.

Jesienią 2015 roku rozpoczęta zostanie budowa kolejnego bloku o nieco innej charakterystyce mieszkań. Blok również będzie sześciokondygnacyjny, natomiast wyodrębnione zostaną 2 klatki schodowe. Składać się będzie z 42 komfortowych mieszkań o metrażach – 30 m2, 43 m2 , 60 m2 oraz 63 m2. Standard wykończenia będzie bardzo zbliżony, do tego zastosowanego w bloku nr 1. Hybrydowa wentylacja, granitowe płytki na klatkach schodowych, barierki wykonane ze stali nierdzewnej czy przeszklone balkony, z których rozpościera się piękny widok na okolicę są standardowymi elementami wyposażenia budynków na osiedlu Panorama.

Blok będzie posiadał swój własny, wewnętrzny parking oraz indywidualny monitoring.